Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gostomin

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie Gostomin

Gostomin,zachodniopomorskie

80 000 zł3 500 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przestronne działki w malowniczej okolicy nad rzeką to doskonała inwestycja w przyszłość! 160/2 - 3595 m2 - 80 000 pln 160/3 - 3566 m2 - 80 000 pln + udział w drodze 160/5.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard(Gostomin + 16 km)

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Żołnierzy Wyklętych 20a.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pajewo Wielkie

Pajewo Wielkie(Gostomin + 22 km)

1 850 000 zł1 753 m² 1 055,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:68 208 m²

Majątek Pajewo Wielkie okazja dla inwestora Lokalizacja: pajewo Wielkie gm. Gołymin-Ośrodek pow. Ciechanów Ciechanów (12 km), przasnysz (20 km), opinogóra (10 km), warszawa (80 km) bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Nowogard

Nowogard(Gostomin + 16 km)

550 000 zł126,60 m² 4 344,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Ciekawa oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej zaledwie 3 km od Nowogardu. Nieruchomość o pow. całkowitej 126,60 m2, na którą składa się: parter: - wiatrołap - 5,72 m2, - korytarz - 2,24 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sochocin

Sochocin(Gostomin + 13 km)

850 000 zł127 m² 6 692,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Sochocin, idealny dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowogard

Nowogard(Gostomin + 16 km)

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Jarchlinie - niedaleko Nowogardu. Ciekawa propozycja dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu w spokojnej, wiejskiej okolicy. Każda działka.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł1 345 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki, położone w miejscowości Pęchcin (gmina Ciechanów, powiat Ciechanowski, województwo Mazowieckie). Kluczowe atuty oferty: warunki Zabudowy (wz): działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Cieszyno(Gostomin + 19 km)

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000zł/m +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Łobez(Gostomin + 19 km)

315 000 zł2 140 m² 147,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo mam do zaoferowania działkę budowlaną w Łobzie przy ul. Rzecznej. Nieruchomość jest w kształcie nieregularnym o powierzchni 2140 m2. Jest malowniczo położona,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Śmiecińska

Kwiatowe,Ciechanów(Gostomin + 13 km)

2 050 000 zł578 m² 3 546,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wielofunkcyjny obiekt w bardzo dobrej lokalizacji - budynek o solidnej konstrukcji i dużym potencjale inwestycyjnym! Na sprzedaż budynek użytkowy o powierzchni 580 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gostomin

Gostomin,zachodniopomorskie

300 000 zł290 m² 1 258,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Polecam duży przedwojenny dom usytuowany w malowniczej wiosce oddalonej o 60km.od Szczecina składający się z 2 niezależnych częściu z oddzielnymi wejściami.Wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostomin

Gostomin,zachodniopomorskie

365 000 zł290 m² 1 258,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Zamknij
+0 km

Kupię